
Ons droomhuis in Ermelo
Miriam en Wouter woonden ruim tien jaar in Harderwijk toen ze, vanwege een lange en intense ziekteperiode, het roer omgooiden en op zoek gingen naar nieuwe uitdagingen.
„Die vonden we in Budapest, Hongarije. Daar kochten en renoveerden we twee appartementen. We vonden het echter ook belangrijk om een thuis in Nederland te houden.” Na veel recreatiewoningen bezichtigd te hebben, werden we verliefd op Liv Residence in Ermelo.
„De uitstraling van het gezellige huisje met de rieten kap en de heerlijke tuin sprak ons aan. De ligging is perfect, in Ermelo en direct tegen het gezellige Harderwijk aan. De Markt met de gezellige terrassen, de Vischmarkt met alle fijne restaurants, de mooie boulevard met het stadsstrand... We love it! Daarnaast loop je vanuit het huisje zo de uitgestrekte Veluwse bossen in en zijn de heide, de zandverstuiving en Strand Horst op fietsafstand.”
Het paar heeft veel tijd gestoken in de verbouwing. „We hebben veel aandacht besteed aan kwaliteit, zowel in de materialen als in de inrichting. Alles is licht, gezellig aangekleed en compleet. Zo hebben we luxe bedden met heerlijke matrassen, een fijne inloopregendouche en een gezellige gashaard voor de winterdagen.
En natuurlijk niet te vergeten een fantastische tuin met meerdere terrassen en de Finse sauna! Daarnaast zijn we heel blij met de slaapzolder die we hebben gecreëerd. De knusse bedstee maakt het heel bijzonder om daar te slapen.”

Ontdek jouw ideale vakantiehuis bij Micazu!
🌍 Wereldwijd aanbod: Unieke vakantiehuizen in binnen- en buitenland.
🪙 Veilig betalen: Boek veilig en zonder boekingskosten.
🤝🏻 Boek direct bij de eigenaar: Persoonlijk contact voor vragen en lokale tips.
🏠 Vakantiehuizen voor iedereen: Van appartement tot villa, van tiny house tot kasteel.